A
Alexandra Mitiloaga Foarte buna! Desi la inceput am intampinat anumite dificultati, echipa a reusit sa mi le rezolve foarte bine! Multumesc!
A
ALINA JURA Foarte buna, produsele sunt de calitate iar copiii iubesc personajele. Durează insa livrarea foarte mult, ar fi bine sa rezolvați aceasta problema!
d
diana lie ie fatastic il ador pe like razvan ie regele si tu esti amabil si pieasa bye bye o ascult pe televizor
D
Daria Nici nu mai am ce zice , efectiv minunate ❤️🔥goo goo nu a mai încăput în poză dar îți zic ca am avut 70 de goo goo in total
R
Renata Venter Excelent