A
Anonim Ghiozdanul mi se pare wow adică e poți să bagi în el multe chestii și mi se pare tare nici nu l am probat că eu l am luat vara
F
Florenta Manea Materialul este ok,însă nu este bine compartimentat, are compartimentul mare ca un sac fara vreun buzunar înăuntru sau ceva despărțitor si acel buzunar in fata care este mic, nu intra o casoleta cu prânzul pentru copil